Forumas
DUK
Nariai
Straipsniai

Prisijungti | Registruotis

Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas

Koju skausmas

Koju skausmas

Standartinė Genute Pir Bal 20, 2009 7:42 pm

Labai skauda koju kaulai [bet ne sanariai] ypac naktimis ',gal kas susiduret su panasia problema.
Genute

Re: Koju skausmas

Standartinė Buckiukas Pir Bal 20, 2009 9:04 pm

O koks skausmas? Gelia? Ar pastovus maudimas?
Buckiukas

Standartinė melisa Ant Bal 21, 2009 4:45 pm

Blauzdas ar pedas?
melisa

Standartinė Genute Ant Bal 21, 2009 9:02 pm

ir blauzdu ir slaunu ir netgi pedu;ar gali del to buti temperaturos
Genute

Standartinė Buckiukas Ant Bal 21, 2009 9:53 pm

Jei būna temperatūros, tai jau pavojinga. Reiktų kreiptis į gydytoją. Gali būti vidinių venų uždegimas, kurį gydyt būtina, nes gali būt visokių komplikacijų, net tromboembolijos, kas yra labai pavojinga. Ar bandėt gert kažkokių vaistų? Yra Detralex, Cyclo 3 forte ir panašių, kurie didina venų tonusą, stiprina jas. Yra tepalų, bet jie žymiai silpniau veikia.
O kitas variantas, kai labai skauda kojas, gali būt ir kraujotakos sutrikimas. Gali būt užakus kokia svarbesnė kraujagyslė, todėl sutrikus kraujotaka. Tokiu atveju jau skiriami kiti - galūnes plečiantys vaistai (tokie kaip Trentalis ar panašiai).
Buckiukas

Standartinė Drugelis Šeš Geg 09, 2009 8:33 am

Man daznai skauda blauzdu kaulus, bet mano kolege buvusi sportininke sake, kad tikriausiai nuo daug ir greito vaiksciojimo zemakulniais baitais.
Drugelis

Standartinė Tildė Tre Rgp 26, 2009 10:52 am

Noriu priminti vieną vaistą: Aescuven forte tabletes. Pagamintas iš paprastojo kaštono vaisių ir skirtas venų ligoms gydyti. Kodėl apie jį rašau? Todėl kad labai geri atsiliepimai. Tiesiog atrodo, daro stebuklus. Galima bandyti gerti, kai yra problemos venose, skausmas blauzdose, kojų tinimai. Jis skiedžia kraują, tai yra ir gerai ir blogai, bet puikiai gelbėja kai yra naktinis kojų skausmas vyresniems žmonėms dėl kojų kraujotakos sutrikimų.
Tildė

Standartinė Samanta Pir Geg 24, 2010 11:25 am

Man irgi buvo koju skausmas nuo begiojimo, tai tik tepalu malsinau skausma ,tepdavau ir dabar tepu esant reikalui capsicam tepalu, jis sildantis, tai as ji nakciai naudoju,ir tikrai padeda :taip:
Samanta

Standartinė liutukas Ant Geg 25, 2010 9:16 am

Aš turiu maža suneli kuriam tik dveji metukai ir jam skauda kojas ir naktinis verksmas buna kai keičiasi oro salygos nežinau ka daryti .
liutukas

Standartinė melisa Tre Geg 26, 2010 5:53 pm

Mano vyrukui kai buvo 4-5 metukai, ilgokai skaudėjo kojas . Nuvedėm pas gydytoją, nes šlubavo. Peršvietė, nusprendė, kad sąnario uždegimas. Išrašė diklofenako tablečių. Nedavėm. Suaugusiam skrandį suėda, o čia mažas vaikas. Pasirinkom priešuždegiminį tepalą. Patepliojom, praėjo. Bet vaikinukas galėjo pirštu parodyti vietą, kur skaudėjo. Ir matėsi, kaip šlubuoja. Paskui, nuo kokių 8 metų, skaudėdavo visas kojas dažnai. Bet tai buvo dėl greito augimo.
Liūtuk, o kaip tavo mažylis parodo, kad jam skauda? Ar sava kalba pasako, ar į kojytes rodo? Gal kurią vietą tiksliau? Kaip atrodo sąnariukai? Nesimato kokio pakitimo? Ar seniai jam šitaip? Daktarei sakėt? Ką atsakė? Kraujo tyrimą siūlė? Pilną, su CRB - nustatinėja reaktyvinį kraujo baltymą, tada iš jo sprendžia apie uždegiminius procesus, jei neklystu (aš ne daktarė).
melisa

Kitas

Grįžti į Sveikata

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias